top of page

AKTUALITY

ABBA CHIQUITA REVIVAL

10.7.2001

Skupina ABBA Chiquita Revival byla založena v roce 2001.

S velikou láskou a respektem k této nadčasové muzice byl založen revival, který se snaží dodnes prezentovat tuto krásnou hudbu a skvělou show na svých vystoupeních a koncertech. Za tuto poměrně dlouhou dobu jsme ani jednou nezapochybovali nad tím, že bychom koncertování již ukončili. Snažíme se vystoupení každým rokem udělat zajímavější a pestřejší pro posluchače všech věkových kategorií.

Základní i kompletní Live obsazení

Od roku 2004 skupina ABBA Chiquita Revival nabízí svoje vystoupení nejen v základní sestavě čtyř účinkujících, ale i v kompletním Live obsazení, tj. deseti účinkujících. Od roku 2007 pak skupina ABBA Chiquita Revival zařadila do svého programu i vystoupení s orchestrem „Symphony Metropolitan orchestra".

V nabídce skupiny ABBA Chiquita revival máme až dvouhodinové vystoupení, ve kterém se Vám představíme v několika kostýmech této legendární skupiny a zahrajeme hity jako jsou Waterloo, Mamma mia, Chiquitita, Fernando, S.o.s., Gimme Gimme a spoustu dalších známých hitů.

Působíme na domácí i zahraniční scéně

Od svého vzniku má za sebou skupina ABBA Chiquita revival stovky vystoupení na české domácí scéně, ale i v zahraničí – Rakousku, Německu, Maďarsku, Polsku a Slovensku – a to jak v komorní sestavě čtyř účinkujících tak i v kompletním obsazení deseti účinkujících.

Celý program naší kapely ABBA Chiquita Revival jsme schopni si kompletně nazvučit jak pro malou sestavu, tak pro velké obsazení.

FACEBOOK

1.11.2019

Veškeré naše aktivity, fotky, videa, živé vysílání, můžete sledovat na našich Facebookových stránkách https://www.facebook.com/abbarevival.chiquita/

15.01.2020

Spuštění nové internetové prezentace ABBA Chiquita Revival

V první polovině ledna 2020 jsme spustili novou internetovou prezentaci ABBA Chiquita Revival, která se již od roku 2001 inspiruje legendární hudební skupinou ABBA.

 

 

 

 

bottom of page